Říjen 2007

Móóc se omlouvám

31. října 2007 v 14:18 | Kissík |  Blesks and Cens
Ja se moc omlouvam ale ceny za bleskovky musim udelat nak pozdejs....propadam totiz z matiky a musim see ucit..ani v blogu nebudou moc pribyvat clanky protoze mam zaracha x(..dostala sem dalsi ctyrku,a ucitel rika ze hrozi propadnuti..x(..tak se mejte a pááááááááááááááááááááá x( x(
Vaše Kissík

Jůů škola x)

29. října 2007 v 18:42 | Kissík |  My Bláboly
Jak jste se měli o przkách?Já docela super!!!!Ale teď zase ta pitomá škola!!!To mě táák štve!! x( ...Už je pondělí-...a já sem dostala dnes z máti 3!!! asi propadnu xD ..néé to asi né..to nesmím!!!To by mě rodiče vydědili xD-..takže to nesmím..ale mám u našeho učitele : 1,3,4,3,3 a teď tam musí byt už samí jedničky..ale tuším že na pololetí dostanu 3..a to sem dycky mívala z máti 1 na vízo.....to bylo taky jednoduchy..když sme měli hodnou ucitelku..ale ted? ANI NEMLUVÍM!!! A to sem chtela jít jeste na GYMPL...A TO ME ASI NEVYJDE..Mno co už... x) tak pááá a mějte se..
OOO A ABYCH NEZAPOMELA ....MUZETE SEM PSÁT ZNÁMKY CO STE DOSTALI ZA TENTO TÝDEN TAK PÁÁPPÁÁÁPÁPÁÁPÁPÁ!! Kissík
FUCK OFF ŠKOLAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FUCK OFF'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestli chcete,čtěte!

29. října 2007 v 18:34 | Kissík |  Blesks and Cens
Ahóó...ceny za 2.Bleskajdu budou až bohužel zítra...protože vůbec nestíhám...!!Takže se těšte na diplomky x)
Pááá---Váš Kissík

Vítěz SONB!!

28. října 2007 v 20:13 | Kissík |  Funn
Lidičky,mooc se Vám omlouvám,soutěž musela skončit DNES 28.10. 2007 protože sem odhlásila Kafíka ze soutěže(měl na opravě počítač)..ale jinaak by to skončilo 15.11. 2007 jak jsem slibovala..Takže se moooc omlouvám..
Vítězem SONB se stala.........x-tina !!!!Moc Blahopřeju,a přeju ti moc štěstí v jiných soutěží(přeju také všem)
Diplomky(x-tina(vítěz),Boomerang(2.místo),Kafík(za účast,3.místo))
Líbí x)..?

2.Bleskovka

28. října 2007 v 14:05 | Kissík |  Blesks and Cens
Je tu 2. Bleskovka
1.Je to collorfull nebo vektorka?
2.Jak se máš?
3.Chodíš na tento blog často?
4. Co je za den?
5.Jaká je tvoje nejčastější známka ve škole?
To je všechno!!Beru max.10 lidí

5.design-gothic andílek

27. října 2007 v 21:57 | Kissík |  Kabát→Blog
Už sem měla dost tech jahod xD omámil mě kouzelnej gothic andílek...a já?já neodolala..takže tak za měsíc změnim zase new zahlavi..a urco vam sem ho dam

4.design-jahůdky

27. října 2007 v 21:55 | Kissík |  Kabát→Blog
Toto sem si nedělala sama,udělala mi ho Barča (Boomerang)..émer sem asi mela naku dobru naladu tak sem ji rekla at me tam da jahudky..
Díík že si mi to pomohla udělat ..DIPLOM
Líbí??x)
//<![CDATA[ //]]>

3.desing-podzimní vánek

27. října 2007 v 21:52 | Kissík |  Kabát→Blog
Jůů tenhle motýlek je fakt božskej!!strašně pěknej....minule jsem se zamerila na ten podzim
a okraje strankyy

2.desing-Emo Music

27. října 2007 v 21:49 | Kissík |  Kabát→Blog
Toto je design Emo..strasne se mi to tehdy zalíbilo tak sem si too dala na blog..potom me uz omrzela ta ruzová x)

1.design-mix gothic

27. října 2007 v 21:44 | Kissík |  Kabát→Blog
Tento gothic mix sem dostala k narozeninám (24.07.) od jedné mojí kamojdy Lenulky123
Díííííííííííííkkkk

Měním zahlavíčko

27. října 2007 v 16:30 | Kissík |  My Bláboly
UŽ TO POTŘEBUJE ZMĚNU...JE PŘECE PODZIM X) NEKOLIK TMAVYCH BAREV VÁM NEUSKODÍ
ZATÍM PÁ

Fotky Green Day

27. října 2007 v 10:57 | Kissík |  Greenďáci

Tré Cool-životopis

27. října 2007 v 10:34 | Kissík |  Greenďáci
Datum narození: 09.12.1972
Místo narození: Frankfurt,Německo
Znamení: Střelec
Tré Cool alias Frank Edwin Wright lll. se narodil 9. prosince 1972 v městečku Willits v Californii. Tré byl dvakrát ženatý-poprvé s Liseou (dcera Ramona) a podruhé s Claudií (syn Frankito). Nyní asi chodí s bubenicí The Donnas Donnou C. (nebo alespoň spolu byli viděni na Grammy 2006).

Tré Cool vyrůstal se svým otcem a sourozenci. Později nahradil v Green Day bubeníka Ala Sobranta (John Kriftmeyer), který se chtěl plně věnovat studiu (teď musí pěkně litovat-jeho minus). Tré je velice multiinstrumentální (ostatně i jako ostatní členové). Umí hrát na bicí (to je asi překvápko) na perkusy (což jsou doplňky k bicím), akordeon, kytaru, tamburína, bongos...

Původně hrál i se skupinami jako The Lookouts, Sreeching Weasles a Samiam. A nyní Green Day :-) Tré Cool napsal i několik písní například Dominated Love Slave (která je tak trochu sadomasochistická), All By Myself (ta je o masturbaci), Food Around the Corner (její význam není znám), DUI neboli Driving Under the Influence (ta je satirou na řízení v opilosti) a část v songu Homecoming zvanou Rock 'n' Roll Girlfriend (ta je tak celkově o rock 'n' rollu).

Mike Dirnt-životopis

27. října 2007 v 10:33 | Kissík |  Greenďáci
MIKE DIRNT (Michael Ryan Pritchard)
Datum a místo narození: 4.5.1972, Berkeley - Californie
Stav: rozvedený
Děti: Estelle Desiree (1997) se svoji první ženou
Výška: asi 1,83 m
Barva očí: modrá
Přírodní barva vlasů: hnědá
Rodina: Mike byl adoptovaný, protože jeho matka (závislá na heroinu) usoudila, že se o něj nemůže starat. Mikeovy adoptivní rodiče se rozvedli, když mu bylo šest. Má nejméně jednu sestru (Myla).
Auto: BMW
Nástroje: baskytara, kytara, bubny

Michael Ryan Pritchard, dneska známý jako Mike Dirnt, se narodil 4. května roku 1972 do chudé rodiny, jeho matka byla závislá na heroinu. Jako malý byl nabídnut k adopci a střídal se v několika různých rodinách. Když mu bylo 6 let jeho adoptivní rodiče se rozešli. Mike zůstal s adoptivní matkou a starší sestrou. Mike potkal Billieho Joe v 5. třídě ve školním bufetu a od té doby jsou nejlepšími kamarády. Nakonec si Mike pronajmul byt v Billieho baráku a společně pracovali v restauraci, kde pracovala Billieho máma. Oba, Billie i Mike, byli fascinování punkrockovou muzikou a založili spolu skupinu Sweet Children. Narozdíl od Billieho měl Mike na střední škole dobré známky a má za sebou dokonce několik seminářů na společensko-vědní fakultě.

Mike se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Anastasií v roce 1996 a jejich dcera Estelle Desiree se narodila v dubnu roku 1997. Mike má svoji dceru moc rád a s oblibou ji oslovuje přezdívkou "Hero". Mike se s Anastasií už rozvedl a povídá se, že je zasnoubený se svojí přítelkyní Sarah. Mike nyní žije v Oakland, Californie, USA.

Billie Joe Armstrong-životopis

27. října 2007 v 10:29 | Kissík |  Greenďáci

Billie Joe Armstrong

Zpěvák, Kytarista

Datum narození: 17.02.1972
Místo narození: Rodeo, Kalifornie,USA
Znamení: Vodnář

Billie Joe Armstrong přišel na tento svět 17. února roku 1972, jako nejmladší ze šesti dětí. Jeho otec byl jazzman a řidič kamiónu, zatímco jeho matka servírkou v lokální restauraci jménem Rod's Hickory Pit. Byla také velký fanouškem country hudby, kterou milovala. Billie začal se zpíváním, když mu bylo pouhých 5 let! Chtěl obcházet nemocnice a zpívat tam nemocným, aby se cítili lépe. Poté nahrál svůj první song "Looking for Love" u místní nahrávací firmy Fiat Records. Jeho otec se rozhodl, že mu dá elektrickou kytaru, kterou pojmenovali prostě "Blue." Billie do dneška používá několik replik této kytary. Kytara byla to poslední, co stihl otec Billiemu dát. Když bylo BJ 10 tak jeho otec zemřel na rakovinu. Jeho matka stále pracovala v Rod's Hickory Pit, Valleio, California. Musela živit jak sebe, tak svých 6 dětí. Billie Joe i Mike později v této restauraci pracovali.

Billiemu bylo 10 (1982), když ve školním bufetu potkal Mikea Pak ho a jeho dva bratry Matta a Erica zasvětil do punkrocku. Brzy na to Billie, Mike a bubeník jménem John vytvořili punkovou skupinu, kterou pojmenovali Sweet Chlidren. Den před svými 18. narozeninami a polovinou studia na střední škole, opustil Billie školu, aby mohl všechen svůj čas věnovat Sweet Children. Věděl, co chce dělat: Hrát... John (Al Sobrante) kapelu opustil, aby se mohl věnovat studiu na vysoké škole, a proto naverbovali nového bubeníka jménem Tre Cool.
Později se Sweet Children přejmenovali na Green Day. Ještě předtím procestovali celou zem jen s trochou peněz a přespávali u svých fanoušků. V roce 1990 v Minneapolis poprvé Billie spatřil svou budoucí ženu Adrienne. Okamžitě si domluvili rande a 2. července 1994 se po 5 minutovém obřadu vzali. Den po svatebním obřadu přišla Adrienne na to, že je těhotná. Jejich syn Joseph Marcicano Armstrong se narodil v Březnu 1995. O tři roky později, 12. září 1998, další chlapec Jakob Danger zvýšilpočet členů rodiny Armstrongů. Dnes žijí Billie Joe, Adrienne, Joseph a Jacob společně v Berkeley v Kalifornii.

Historie GD

27. října 2007 v 10:28 | Kissík |  Greenďáci
Historie kapely Green Day ..
Billie a Mike v roce 1989 Dva nejlepší přátelé z dětství, Billie Joe a Mike, založili svou první kapelu "Sweet Children" v městečku Rodeo v Kalifornii, když jim bylo čtrnáct. V roce 1989, se k nim přidal bubeník John (známý jako Al Sobrante) a tehdy se již nadobro skupina přejmenovala na Green Day, podle jedné z písní svého alba.
1.039 Smoothed Out Slappy Hours, se stalo historicky prvním Billie a Mike v roce 1991 počinem Green Day. Krátce po jeho uvedení (jenž bylo zpožděno o rok), opustil kapelu bubeník Al Sobrante (z důvodu studia na Vysoké škole) a protože se již blížilo vydání druhého alba Kerplunk, rychle jej nahradil, nyní stávající bubeník Green Day, Tre´ Cool.
Na jaře 1994 spatřilo světlo světa v pořadí třetí CD Green Day, Dookie a díky podpoře MTV mohly být uveřejněny i první klipy "Longview" a "Welcome To Green Day v roce 1994 Paradise". Dookie se stalo slavným. Během léta se stále rozvíjelo s hity jako "Basket Case" a pět týdnů na to se umístilo v žebříčku American modern rock charts. Na konci léta pak skupina sklidila ovace na své show ve Woodstocku, která jen pomohla zvýšit prodejnost Dookie. Prodalo se přes 5 miliónů alb a to jen v USA. V celé Americe pak něco okolo 8 miliónů. Dookie se rovněž dostalo ocenění na Grammy Awards v roce 1994.
Insomniac proto na sebe nenechal dlouho čekat. S písní J.A.R, jenž se objevila ve filmu "Angus" , dobře vstoupil do Americké hitparády a zabydlel se na 2.místě. Green Day v roce 1996
Green Day tehdy na jaře roku 1996 zrušili evropské turné, z důvodu absolutního vyčerpání. Zbytek roku strávila kapela pracemi na dalším albu, jenž bylo tehdy některými označováno za nejlepší z jejich dosavadní kariéry.
Nimrod byl různě přijímán kritiky, ale skvěle fanoušky. V prvním týdnu po uvedení na pulty se prodalo na 80 000 kusů. Green Day v roce 1998 Píseň "Hitchin´ a Ride" se velmi dobře prosadila na MTV, ale především jednoduché pojetí písně "Good Riddance (Time Of Your Life)" považovala kritika za výtečný kousek. Nimroda se však nakonec prodalo přibližně jen okolo 2 miliónů.
Skupina si však zlepšila reputaci po tom, co za svou živou show získala ocenění Best Live Performance at the Kerang! v roce 1998.
Někteří tvrdili, že styl Green Day zní Britsky, ale Billie na to jen odpovídal: "Zníme jako Angličani, tvářící se jako Američani, co se tváří jako Angličani..." Možná, že z toho někdo bude zmatený, ale kdo ví, jak vlastně funguje Billieho smysl pro humor.
Do vydání Warning bylo o Green Day sotva slyšet, tedy až do roku 1999, kdy se objevili na Bridge School, Green Day v roce 1999 benefičním koncertu Neila Younga. Album Warning začali nahrávat velmi brzy po Nimrodovi, ale udělali tehdy zásadní změnu, a to že propustili svého producenta, Scotta Litta a rozhodli se produkovat si alba sami. Po dokončení nahrávání se Green Day rozhodli, dělat zase něco jiného a proto se vydali na turné 2000 Vans warped tour. Green Day tehdy hráli úžasně, na jejich koncerty přišlo více fanoušků, než kdy jindy.
Warning bylo do oběhu uvedeno v roce 2000 a bylo (údajně) zdaleka tím nejambicióznějším počinem Green Day. První singl "Minority" z tohoto alba se stal extrémně úspěšným. Green Day v roce 2001 Už ve čtvrtém týdnu billboardy American modern rock charts hlásaly, že žádná jiná píseň od Green Day neudeřila na první příčky hitparád tak rychle.
International Superhits byla kompilace nejznámějších a nejúspěšnějších písní Green Day a byla vydána roku 2001. Lidé si tehdy uvědomili, jak se tahle kapela za celou dobu svého dosavadního projevu dostala do jejich podvědomí a spousta z nich poznala, že z vandalského punku, jaký jim byl znám, tenhle hudební styl obrátila správným směrem.
Shenanigans byl jen další skvělý dárek pro fanoušky Green Day. Dokonce píseň "Espionage" z tohoto alba byla použita ve filmu "Austin Powers: Špión, kterej mě vojel", a je na oficiálním soundtracku!
A konečně nejdiskutovanější album Green Day poslední doby, z něhož se písně stávají doslova historickými hity. Green Day v roce 2004 American Idiot, byl vydán 21.září 2004 a dostává se mu jen těch nejlepších recenzí. Někteří sice Green Day vyčítají, že se nedrželi svého původního stylu, ale na každém z nich, se podepsala melodie kterékoli písně z tohoto alba. Pravda je taková, že na American Idiot najdete 13 písní, z nichž se každá malinko liší, avšak přesto stále ve své podstatě zůstávají stylem Green Day.
Kluci z Green Day vložili do tohoto alba velkou dávku energie a udělali z něj to, co někteří považují za konečný a nejlepší jejich počin.
Na tomto albu je rovněž zajímavé, že vede otevřenou kampaň proti Georgei Bushovi ml. a proti tomu, jak vede Ameriku. Možná i proto Green Day podporovali (údajně) politiku Johna Kerryho...

Základní info

27. října 2007 v 10:27 | Kissík |  Greenďáci
Členové:
Billie Joe Armstrong(zpěv, kytara)
Mike Dirnt (zpěv, baskytara)
Tré Cool (bicí)
O skupině:
Jedna z předních new punkových kapel 90. let (založená v amer. Bostonu). Původní název byl Sweet Children (od r. 1987). Název Green Day používají od r. 1989. Armstrong i Pritchard jsou ročník 1972. Po 1. albu přišel nový bubeník - T. Cool. Světový megaúspěchu získávají albem "Dookie" (1994), obsahujícím hit Basket Case. Tohoto alba se prodalo přes 10 miliónů nosičů.

Trojice pop-punkových rockerů Green Day je po dvouleté přestávce zpět v plné zbroji s novým albem "American Idiot". Již sedmé album pro Warner Bros. obsahuje 13 nových skladeb, přičemž skladby "Jesus Of Suburbia" a "Homecomin" mají též 5 podskladeb.

Díky úspěch předchozího alba "Dookie" Green Day rozpoutali punkrockovou mánii, která byla tenkrát předzvěstí nu-metalovych kapel typu Linkin Park, The Offspring atd., se brzké kritiky na nové album shodují, že American Idiot by mělo být doposud nejambicióznějším albem kapely. Bude-li tomu tak, ukáže čas. Prvním singlem z alba je antibushovská skladba "American Idiot", na kterou je natočen i patřičně antiamerický videoklip.

!ČTĚTE!

27. října 2007 v 10:21 | Kissík |  My Bláboly
POZOR,POZORNĚ ČTĚTE ..!!
Dám tady hodně skupinek(Green Day,My Chemical Romance,Pussycat Dolls..atd atd) a dám tady jěště Rychlý auta,tunning....ale to až za nejakou dobu..az tady dam nekolik skupin
!!Abyste mohli sem chodit a nněco si užít...aby tady nebyla nuda,..!!
Váš Kissík
PS:dnes je 6.1.08 a newim kolikatyho bylo,kdy sem tohle psala,ty rychly auta a ten tunning,newim jestli sém dam,pac nemam cas..tak papiiik x) ..

Odhlašuju Kafíka ze soutěže!

27. října 2007 v 10:17 | Kissík |  Funn
Jelikož nemá Kafík žádný hlásek,tak ho odlašuju...Kafík si nemohl shánet hlásky protože se mu polámal PC a tak nedostal žádný hlásek...dám mu aspon diplom za učast,protože nevíme jestli by Kafík vyhrál kdyby neměl na opravě cely PC..možná by vyhrál..to nikdo neví..Takže uděluji diplom Kafíkovi aspon za tu účast .... a jeste za 3.místo
Myslíte že se bude Kafíkovi rychlý Ferrari líbit?Myslím že jo x)

Za 1.Bleskovku...

26. října 2007 v 21:24 | Kissík |  Blesks and Cens
Diplomy za 1.Bleskovku
Pro Nikolku
Pro Fantomase
Pro Boomeranga
Pro Luciferku
Tak có..líbí?? x)